PLENDEUA
Menu
×
Logan Home

Showroom Logan – włoski wystrój dzięki oryginalnym meblom do salonu

Włoskie meble do salonu od renomowanych firm

Włoskie meble do salonu , które oferujemy naszym klientom, pochodzą od uznanych firm: Jesse, Sitland, Sinetica i Rotaliana . Jesteśmy ich jedynym dystrybutorem w Polsce, dlatego zakupione u nas meble będą naprawdę oryginalne. Każdy z producentów, z którymi współpracujemy, specjalizuje się w innych rozwiązaniach, wszyscy jednak charakteryzują się wysoką jakością wykonania i ciekawymi projektami. Na szczególną uwagę zasługuje przede wszystkim Rotaliana – marka zajmująca się lampami. Dzięki nim, każde pomieszczenie będzie odpowiednio oświetlone i zyska elegancki wygląd. Szeroki wybór modeli lamp Rotaliana umożliwi znalezienie takiego, rozwiązania które najlepiej wkomponuje się do wnętrza każdego salonu.

Współpraca jedynie ze sprawdzonymi markami wprost z Mediolanu, pomaga nam zachować wysokie standardy włoskich mebli do salonu . Możemy zagwarantować, że będą one nie tylko pięknie się prezentowały, ale będą także funkcjonalne, wygodne i trwałe . Nowatorskie rozwiązania i ergonomiczne kształty zapewnią najwyższy komfort użytkowania. Dzięki nim, salon zyska niesamowitą atmosferę i stanie się prawdziwym sercem domu.

Sofy włoskie – wyjątkowy element wystroju

Szczególną popularnością cieszą się proponowane przez nas sofy włoskie . Jest to spowodowane ich niespotykanym wzornictwem. Będą świetnie prezentowały się pośród innych włoskich mebli do salonu i pomogą stworzyć niesamowitą atmosferę. Mogą zostać użyte jako baza do dalszego planowania wystroju, jak również stać się centrum pomieszczenia. Oprócz tego, że pięknie wyglądają, są też niezwykle wygodne. Swoją miękkością i komfortem zachęcą każdego do beztroskiego wypoczynku. Sofy włoskie są najlepszym rozwiązaniem dla wszystkich, którzy w meblach cenią nie tylko atrakcyjny wygląd, ale także funkcjonalność i trwałość. W naszym Showroomie dostępne są rozwiązania, które znajdą zastosowanie w wielu wnętrzach i będą idealnie dopasowane do gustu i potrzeb właściciela.

Włoskie meble do salonu – inspiracja dla projektantów i architektów

Wizyta w naszym Showroomie w Warszawie może zaowocować wieloma wspaniałymi pomysłami. Nasze włoskie meble do salonu zainspirowały już niejednego projektanta i architekta. Pomogły im trafić do serc nawet najbardziej wymagających klientów. Aby umożliwić jak największej liczbie osób zapoznanie się z wyjątkowym włoskim stylem, przygotowaliśmy modele 3D wszystkich naszych włoskich mebli do salonu . Zachęcamy architektów i projektantów do kontaktu i umieszczania ich w swoich projektach.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą

Zapraszamy do kontaktu każdego, kto już pokochał niesamowity włoski styl, a także te osoby, które chcą go dopiero poznać. Prosimy o kontakt telefoniczny lub poprzez formularz dostępny na stronie internetowej, aby umówić dogodny termin wizyty w naszym Showroomie w Warszawie. Już teraz zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą mebli włoskich do salonu, a szczególnie włoskich sof . Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania. Zapraszamy do kontaktu projektantów i architektów zainteresowanych podjęciem współpracy i skorzystaniem z naszych modeli 3D.