PLENDEUA
Menu
×
Logan Home

Relacja z Targów Salone Del Mobile Milano 2023

Poznaj wiodące trendy w projektowaniu wnętrz i zobacz, jak na targach Salone Del Mobile Milano 2023 zaprezentowała się LEMA – marka dostępna Showroomie Logan Home w Warszawie.

Targi Salone Del Mobile Milano 2023 to coroczne wydarzenie, na które od lat z niecierpliwością czekają architekci i projektanci wnętrz z całego świata. Tegoroczna edycja odbyła się w maju. Przyciągnęła mnóstwo specjalistów i pasjonatów, którzy śledzą nowe trendy projektowe oraz innowacyjne rozwiązania technologiczne. W tym artykule przyjrzymy się najciekawszym wydarzeniom i trendom, które miały miejsce podczas tegorocznych targów.


Zaprezentujemy również jedną z marek, która jest nam niezwykle bliska. Marce Lema, która jest kwintesencją zachwycającego, włoskiego designu.

Trendy na targach Salone Del Mobile Milano 2023

Jednym z głównych trendów, który zwrócił uwagę na targach, była ekologia i zrównoważony rozwój. Wiele firm prezentowało produkty wykonane z recyklingu lub materiałów pochodzących z odnawialnych źródeł. Wielu projektantów skupiło się na tworzeniu mebli i dodatków. Takich które, pozwalają na efektywne wykorzystanie przestrzeni oraz zwiększenie funkcjonalności i wydajności.

Warto również wspomnieć o nowych trendach w zakresie kolorystyki, które można było zaobserwować na targach. W tym roku dominowały pastelowe odcienie oraz jasne, neutralne kolory, które wprowadzają spokój i harmonię do przestrzeni. Projektanci coraz częściej decydują się na subtelne połączenia kolorów, które pozwalają na stworzenie spójnego i jednocześnie interesującego wnętrza.

Podczas tegorocznych targów Salone Del Mobile Milano 2023 zaobserwować można było, że czołowi producenci zachwycili się kamieniem naturalnym. Na targach gościło mnóstwo produktów wykonanych z kamienia, który zachwycał wyjątkową estetyką i niezłomną elegancją, która dodaje charakteru każdemu wnętrzu.

Nie sposób nie wspomnieć również o kolejnym ciekawym trendzie, który pojawił się na tegorocznych targach – były nim obłe formy. Wielu projektantów zdecydowało się na wprowadzenie łuków, zaokrągleń i kształtów kulistych do swoich projektów. Taki zabieg nadawał przestrzeni miękkości i delikatności, a jednocześnie wyglądał bardzo nowocześnie.

Obłe formy pojawiały się nie tylko jako elementy architektoniczne stoisk targowych, ale również w meblach, dodatkach i elementach oświetlenia, co pokazuje, że będzie to jeden z wiodących trendów.

Stoisko marki Lema na targach Salone Del Mobile 2023

Zapraszamy do zapoznania się z naszą krótką fotorelacją z Targów. Zobaczcie, jak Lema zaprezentowała się na tegorocznych Targach Salone Del Mobile 2023. Stoisko marki Lema na tych niezwykłych targach było prawdziwym centrum zainteresowania.

Lema od lat zdobywa uznanie na międzynarodowym rynku. Jej produkty wyróżniają się nie tylko znakomitą jakością wykonania, ale także funkcjonalnością. Znalazła uznanie w sercach użytkowników na całym globie. Wszystko to oparte jest na eleganckim designie, który pozwala na tworzenie pięknych przestrzeni. Także na wyrażanie indywidualności i twórczego podejścia do aranżacji.

Nie sposób nie zauważyć, że udział marki Lema na Targach Salone Del Mobile Milano 2023 był wydarzeniem o znaczeniu nie tylko lokalnym, ale i globalnym. To tu spotkali się ci, którzy wcielają marzenia w rzeczywistość, kreując unikalne i niepowtarzalne wnętrza. Tegoroczna edycja targów była wyjątkowa. Pod kątem prezentowanych trendów, a także pod względem inspirujących spotkań architektów, projektantów wnętrz oraz pasjonatów dziedziny designu.

Tegoroczne Targi Salone Del Mobile Milano 2023 były doskonałą okazją do zaprezentowania najnowszych trendów projektowych. Było wyjątkowym miejscem spotkań dla architektów i projektantów wnętrz.

Nie musicie jechać do Mediolanu, aby zasmakować włoskiego designu. 

Dla nieobecnych na tegorocznych targach mamy dobrą wiadomość! W Warszawie, w naszym Showroomie Logan Home możecie osobiście przekonać się o jakości wykonania i funkcjonalności produktów Lema oraz zainspirować się ich nowoczesnym designem z metką Made In Italy.

Targi Salone Del Mobile Milano 2023 to wydarzenie, które każdego roku przyciąga rzesze architektów i projektantów wnętrz z całego świata. To doskonała okazja do zaprezentowania najnowszych trendów projektowych oraz do nawiązania kontaktów z innymi specjalistami branży. Dlatego, jeśli jesteś zainteresowany tworzeniem pięknych i funkcjonalnych wnętrz, to z pewnością powinieneś zainteresować się tegoroczną edycją targów i produktami marki Lema, które można zobaczyć w Showroomie Logan Home w Warszawie.