×

IOC – International Office Concept

IOC to doskonałe meble biurowe. Przemyślane kolekcje ergonomicznych krzeseł, stołów konferencyjnych i biurek przemieniają przestrzeń w nowoczesne środowisko pracy.

Marka skupia się na inteligentnych rozwiązaniach, dostosowując je do dynamicznie zmieniających się warunków pracy. Projekty budzą podziw dzięki silnemu i oryginalnemu charakterowi, zamkniętemu w designerskich formach.

Działająca w branży meblarskiej od prawie wieku firma jest świadectwem wielkiej tradycji, fachowości i specjalizacji. Obszerna, znacząca wiedza tradycyjna jest stale aktualizowana z pasją i naturalnym dążeniem do perfekcji, typowym dla made in Italy. Siłą partnerów projektu MKOl są zasoby ludzkie – wysoko wykwalifikowani specjaliści i wykwalifikowani pracownicy, którzy sprawiają, że każdy projekt jest wyjątkowy i niepowtarzalny. Doskonałe materiały, spersonalizowane wykończenia, kompletne procesy produkcyjne i awangardowe technologie charakteryzują całą kolekcję. Każdy projekt jest tworzony na miarę potrzeb klientów – ich zadowolenie jest priorytetem dla partnerów projektu MKOl.

Zapraszamy także do odwiedzenia bezpośrednio strony www.ioc.it

Katalogi, karty produktów oraz modele 3D


Inspiracje marki IOC