PLEN
Menu
×
Logan Home

Showroom IOC – International Office Concept w Warszawie

IOC to przemyślane kolekcje ergonomicznych krzeseł, stołów konferencyjnych i biurek, które przemieniają przestrzeń biurową w nowoczesne i zachwycające środowisko pracy.

Projekty International Office Concept budzą podziw dzięki silnemu i oryginalnemu charakterowi, zamkniętemu w designerskich formach. Marka skupia się na inteligentnych rozwiązaniach, dostosowując je do dynamicznie zmieniających się warunków pracy.

Działająca w branży meblarskiej od prawie wieku firma jest świadectwem wyjątkowej tradycji, kunsztu rzemieślniczego i pasji. Siłą IOC niezaprzeczalnie są zasoby ludzkie – wysoko wykwalifikowani specjaliści i pracownicy, którzy sprawiają, że każdy projekt jest wyjątkowy i niepowtarzalny. Wartości zakorzenione w tradycji marki International Office Concept są stale aktualizowane z naturalnym dążeniem do perfekcji, typowym dla marki spod znaku Made in Italy.

Doskonałe materiały, spersonalizowane wykończenia, zaawansowane procesy produkcyjne i innowacyjne technologie składają się na włoską jakość i wyjątkowy design, który charakteryzują całą kolekcję IOC.

Zapraszamy także do odwiedzenia bezpośrednio strony www.ioc.it

Katalogi, karty produktów oraz modele 3D


Inspiracje marki IOC